Флот ЄС в Чорному морі! Чорноморський флот на дно – вирішальна битва в морі. Україна переможе!

Глобальна продовольча криза через війну Росії проти України стає все більш реальною. Без українського зерна світ не зможе впоратися зі своїми потребами.

Про це пише видання El Pais.

Через неможливість України експортувати своє зерно у багатьох країнах можуть виникнути дуже серйозні проблеми з продовольством. Окупантів це не надто хвилює – вони заблокували наші порти у Чорному морі, через які здійснювалися основні постачання для інших країн.

Відомо, що розблоковувати Чорне море російські окупанти не мають жодного наміру. Хоча підходити до берегів України ворог вже боїться: після того, як ЗСУ отримали протикорабельні снаряди, вслід за крейсером “Москва” може піти увесь їх флот.

Утім, відсутність українського зерна на глобальному ринку може спричинити справжню продовольчу катастрофу. Європейський Союз не готовий до такої серйозної кризи, тому хоче будь-що допомогти зерну з України потрапити в інші країни.

В Брюсселі навіть почали розглядати варіант із залученням військових кораблів. Вони мають вирушити до Одеси та забезпечити охорону суднам, які будуть перевозити українське зерно. В ЄС сподіваються, що росіянам вистачить глузду не нападати на їхні військові судна та не оголошувати війну усій Європі.

Зазначимо, що керівник МЗС Дмитро Кулеба закликав вимагати від Російської Федерації припинити військову блокаду українських портів.

Він наголосив, що світ повинен тиснути на Москву для припинення блокади продовольчого експорту України. Про це міністр закордонних справ написав у Twitter.

“Санкції проти Росії не мають відношення до глобальної продовольчої кризи, що розгортається. Єдина причина дефіциту, зростання цін та загрози голоду – російська військова фізична блокада 22 мільйонів тонн українського продовольчого експорту в наших морських портах. Вимагайте від Москви припинити блокаду”, – йдеться у дописі.

Також додамо, що своєчасне надходження зброї із Заходу в Україну є критично важливим у цій війні. Зброя може не лише забезпечити перемогу, а й швидко вирішити, наприклад, ймовірну продовольчу кризу у світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *