Спроба втечі? Порошенка викрили – прямо на кордоні. План провалився, відомо все!

Народний депутат та екс-президент України Петро Порошенко пізно увечері 27 травня перебував на пункті перетину державного кордону у Львівській області. У його команді кажуть, що нардеп їде у відрядження.

Про це повідомили на сайті партії “Європейська солідарність”

“29-30 травня 2022 року лідер партії “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко у складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

31 травня – 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних сімей у рамках Європейського Союзу”.

Прикордонники також підтвердили, що Порошенко знаходився близько 23:45 на території КПП “Рава-Руська”.

Геращенко ж повідомила, що прикордонники відмовили Порошенку у праві виїхати за кордон, посилаючись на якесь розпорядження. У “Євросолідарності” стверджують, що вони мають розпорядження про відрядження Порошенка за підписом голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Зауважимо, імовірно, Порошенко не має права виїжджати, адже він є підозрюваним.

П’ятому президенту України Петрові Порошенку повідомлено про підозру в державній зраді і сприянні діяльності терористичних організацій, про це повідомляла прес-служба Держбюро розслідувань 20 грудня.

Справа стосується організації злочинної схеми постачання вугілля з тимчасово окупованих територій та сприяння “ЛНР” та “ДНР” на загальну суму близько 1,5 млрд грн.

“П’ятий президент України підозрюється в тому, що він, діючи за попередньою змовою із групою осіб, зокрема, з числа представників вищого керівництва РФ, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР””, – йдеться в повідомленні.

А також заарештований народний депутат Віктор Медведчук дав свідчення про виведення магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» та закупівлю вугілля з окупованих територій, повідомила Служба безпеки України.

19 січня суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Порошенко був зобов’язаний перебувати на території Києва та Київської області, повідомляти суд про своє переміщення та здати паспорт для виїзду за кордон.

За повідомленням, він, зокрема, розповів подробиці про роль п’ятого президента Петра Порошенка. Медведчук стверджує, що Порошенко «забезпечив прийняття необхідних рішень в усіх українських інстанціях» у тому, що стосувалося трубопроводу.

«Щоб цей трубопровід став приватною власністю, а по факту – власністю самого Порошенка, необхідно було виконати низку дій… Суди, прокуратура, Антимонопольний комітет, Фонд держмайна – всі вони приймали рішення, звісно, необхідні для особистих інтересів президента Порошенка», – цитують парламентаря в Службі безпеки.

Тобто однозначно ніхто не має права випускати Порошенка закордон і взагалі незрозуміло для чого він туди приїжджав. Нібито у відрядження, як ми уже писали вище, а насправді він міг просто втекти. І таким чином його довелося б оголошувати в міжнародний розшук. Абсолютно незрозуміла позиція Порошенка, адже він чудово знає, що є підозрюваним в кримінальній справі, отримав запобіжний захід і не має права виїжджати закордон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *